Vestuvinis tortas 2024m. Trys akcentai.

 

Vestuvių pasaulyje tradicijos gali atlaikyti laiko išbandymą, tačiau jos nuolat vystosi kūrybiškumo rankose. Vestuviniai tortai, ištobulinti nuostabių dizainų ir skonių, tapo elegancijos akcentu, pasakojančiu apie porų meilę ir asmenybes. 
2024 m. vestuvinių tortų tendencijos meniškai apjungia klasiką su šiuolaikiškumu,  bei žada vaizdinę ir gastronominę šventę pojūčiams.

1.Elegancija paprastume: balti tortai su gėlių detalėmis. Paprasto balto torto žavesys niekada neišnyksta. Tačiau šiais metais šią klasikinę vestuvinio torto idėją pakelia persikų spalvos gėlių detalės. Nepriklausomai nuo to, ar puošti subtiliais cukraus žiedlapiais, valgomais žiedais, ar tikromis gėlėmis. Vietoj kelių spalvų populiarėja pyragaičiai, permirkę juodai baltai. Dviejų ryškių spalvų jūsų tortas tikrai taps elegancijos įvaizdžiu.  Šie tortai įkūnija minimalistinį žavesį ir traukia vestuvininkų akis elegancija.

2. Tekstūros- malonumas slypi detalėse. Šių metų vestuvių torto įkvėpimas yra susijęs su tekstūra. Nesvarbu, ar jis yra raukšlėtas, raižytas ar banguotų raštų. Tekstūruotas glajus tortams suteikia lytėjimo žavesio, todėl juos taip pat malonu liesti (ir fotografuoti), kaip ir ragauti.

3. Formų rafinuotumas. Aštrių kampų formos suteiks griežtumo ir rafinuotumo.  Vis daugiau jaunavedžių renkasi  netradicinės formos tortą.

Šios vestuvių tortų tendencijos aiškiai parodo, kad 2024 m. tortai bus daugiau nei tik desertai. Tai meninės išraiškos, derinančios tendencijas su tradicijomis. Nesvarbu, ar tai būtų spalvos, dydžiai ar sudėtingos detalės, šie tortai ne tik numalšins jūsų saldumynų troškimą, tačiau  jie pasakos istorijas, sukels emocijas ir pridės nepamirštamo žavesio didžiajai dienai. 

(Foto: Pinterest)

20 įdarų receptų Macarons sausainiams

Maži migdoliniai sausainiai greitai užkariavo visą pasaulį. „Macarons“ susideda iš dviejų puselių migdolinio sausainio ir gardaus įdaro. Būtent įdaras sukuria sausainiui išskirtinį skonį.  www.eglesdesertai.com įkūrėja Eglė Sabaliauskienė dalinasi su  jums  net 20 populiariausių makarons sausainių įdarais, kuriais galėsite paruošti tikrą kulinarinį šedevrą. Jei kiekvieną kartą gaminsite vis kitokį įdarą, galėsite gauti visiškai naują skanėstą.

Koks bus vestuvinis  tortas  2021m.-2022m.

Spalį baigiasi šiais metais užsitęsęs vestuvių sezonas.  Vestuvių organizatoriai atvirauja, kad 75% vestuvių iš 2020 metų pavasario buvo perkeltos į rugsėjo ir spalio mėnesius. Dalis vestuvių buvo nukeltos  į 2021 m.,  o tai suteikia papildomo laiko pasiruošimui. 
Vestuvių planavimo laikas gana ilgas, todėl šiandien domimės, kokias tendencijas atneš ateinantys metai, kokiais planais gyvena konditeriai.

Nuodėmingi desertai

Elektroninė receptų knyga.